Schedule

All Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday

This is a preliminary schedule, please expect adjustments.

Monday morning
hall 1 09:00–10:00
van Mill
10:30–11:20
Dow
11:30–12:20
Todorcevic
Monday afternoon
hall 2 14:30–15:10
Karlova
15:20–15:45
Geschke
16:15–16:40
Dranishnikov
16:50–17:15
Reznichenko
17:25–17:50
Sipacheva
hall 3 14:30–15:10
Hernandez-Gutierrez
15:20–15:45
Kalenda
16:15–16:40
Russo
16:50–17:15
Fabian
17:25–17:50
Cúth
hall 4 15:20–15:45
Koshino
16:15–16:40
Bielas
16:50–17:15
Silber
17:25–17:50
Popławski
hall 5 15:20–15:45
Mance
16:15–16:40
Dudák
16:50–17:15
Głodkowski
17:25–17:50
Vojtas
Tuesday morning
hall 1 09:00–09:50
Tsaban
10:30–11:20
Oprocha
11:30–12:20
Glasner
Tuesday afternoon
hall 2 14:30–15:10
Koszmider
15:20–15:45
Leiderman
16:15–16:40
Krupski
16:50–17:15
Tall
17:25–17:50
Junnila
hall 3 14:30–15:10
Dikranjan
15:20–15:45
Megrelishvili
16:15–16:40
Komisarchik
16:50–17:15
Nyikos
17:25–17:50
Zapletal
hall 4 15:20–15:45
Pavlović
16:15–16:40
Giacopello
16:50–17:15
Maesano
17:25–17:50
Koveroff Bellini
hall 5 15:20–15:45
Kanetov
16:15–16:40
Kanetova
16:50–17:15
Borubaev
17:25–17:50
Namazova
Wednesday morning
hall 2 09:00–09:40
Illanes
10:10–10:50
Aviles
11:10–11:50
Antonyan
12:00–12:25
Marciszewski
hall 3 09:00–09:40
Shibakov
10:10–10:50
Brian
11:10–11:50
Moore
12:00–12:25
Pitz
Thursday morning
hall 1 09:00–09:50
Banakh
10:30–11:20
Tkachenko
11:30–12:20
Kurka
Thursday afternoon
hall 2 14:30–15:10
Bartošová
15:20–15:45
de Rancourt
16:15–16:40
Konečný
16:50–17:15
Hubička
hall 3 14:30–15:10
Juhász
15:20–15:45
Carlson
16:15–16:40
Gotchev
16:50–17:15
Gartside
hall 4 15:20–15:45
Bruno
16:15–16:40
Ahsanullah
16:50–17:15
Trianon-Fraga
hall 5 15:20–15:45
Sorin
16:15–16:40
Han
16:50–17:15
Das
Friday morning
hall 1 09:00–09:50
Rosendal
10:30–11:20
Pestov
11:30–12:20
Hrusak
Friday afternoon
hall 2 14:30–15:10
Kwiatkowska
15:20–15:45
Codenotti
16:15–16:40
Bartoš
17:25–17:50
Zastrow
hall 3 14:30–15:10
Zdomskyy
15:20–15:45
Bardyla
16:15–16:40
Snoha
16:50–17:15
Gutierres
17:25–17:50
Zava
hall 4 15:20–15:45
Pitrová
16:15–16:40
Olela Otafudu
16:50–17:15
Zweni
17:25–17:50
Agyingi